NAMA

JAWATAN

SAMB.

PENEMPATAN

Email

Norhaslinda binti Nordin

Pengetua

03- 91955446

TKT 1

norhaslinda@dbkl.gov.my

Anis Farhana binti Muhammad

Pembantu Setiausaha N19

03- 91955430

En Meor Rusydi b Mohd Razali

Pegawai Tadbir N44

03- 91955417

meorrusydi@dbkl.gov.my

En Fakhri Farhan b Salehudin

Pen. Pegawai Tadbir N29

fakhrifarhan@dbkl.gov.my

Pn Nor Rafizah bt Mad Zon

Pem.Tadbir N22

03- 91955421

Pn Jumariah bt Hitam

Pem.Tadbir N22 (KUP)

03- 91955422

Pn Aznimunira bt Ahmad 'Azam

Pem.Tadbir N19

03- 91955428

Pn Nur Dalilah bt Ahmad Azli Rizal

Pembantu Awam H11

03- 91955428

Pn Haliza binti Abdul Karim

Pen. Akauntan W29

03- 91955437

haliza@dbkl.gov.my

Pn Hayati bt Ab Llah

Pem. Tadbir Kew W19

03- 91955424

En Ibrahim bin Juhamir

Juruteknik Elektrik JA29

03- 91955436

ibrahimjuhamir@dbkl.gov.my

En. Abdul Razis bin Abdul Rahman

Pem.Tadbir N19

03- 91955436

En Abdul Rashid bin Sampooi

Ketua Koordinator Latihan

03- 91955412

rashid@dbkl.gov.my

Pn Haizah Mahsuri bt Hj Hamdin

Arkitek Landskap J48

03- 91955410

haizahmassuri@dbkl.gov.my

Pn Fazlina bt Saleh

Peg. Tadbir N48

03- 91955411

fazlina@dbkl.gov.my

Pn Khairiatul Nabila bt Koderat

Peg. Tadbir N41

03- 91955416

khairiatulnabila@dbkl.gov.my

Pn Norazliza bt Zainuddin

Arkitek Landskap J44

03- 91955414

norazliza@dbkl.gov.my

En Nazzuan bin Ahmad

Pen.Peg.Tadbir N29

03- 91955415

nazzuan@dbkl.gov.my

Pn Syaripah bt Ahad

Pem.Tadbir N22

03- 91955429

Pn Nurul Ain bt Abd Malek

Pem. Tadbir N19

03- 91955439

Pn Noor Azlin binti Mohd Nawawi

Pem. Tadbir N19

03- 91955425

En Iskandar Zulkarnain bin Sukar

Pem. Tadbir N19

03- 91955425

Pn Nor Azlin bt Abdul Karim

Pem. Tadbir N19

03- 91955420

Cik Nor Izzati bt Ahmad Sukri

Pem. Tadbir N19

03- 91955420

Pn Ros Azura bt Hamzah @ Chik

Pem. Tadbir N19

03- 91955427

En Muhamad Arafat b Mokhtar

Pem. Tadbir N19

03- 91955426

Cik Nur Lailatul Hanna bt Mohd Hanan

Pem. Tadbir N19

03- 91955426

Pn. Nooraziah Fadhillah binti Abd Ghani

Pembantu Awam H11

03- 91955433

En Mohd Hazly b Md Rais

Peg.Undang-Undang L44

03- 91955450

TKT 2

mohdhazly@dbkl.gov.my 

Pn Emizul Ezani binti Zulkifli

Peg. Teknologi Maklumat F41

03- 91955465

emizulezani@dbkl.gov.my

En Md Herman bin Talib

Peg.Penguatkuasa KP41

03- 91955458

mdherman@dbkl.gov.my

En Mohd Loqman bin Mohd Lasim @ Ahmad

Jurutera Awam J48

03- 91955452

lokman@dbkl.gov.my

En. Abdul Hamid bin Mat Dali

Peg.Kesihatan PersekitaranU48

03- 91955453

abdulhamid@dbkl.gov.my

En Bongsukhairi b Hashim

Peg.Perancang J48

03- 91955443

bongsukhairi@dbkl.gov.my

Pn Harzila bt Soid Hamidi

Arkitek J48

03- 91955451

harzila@dbkl.gov.my

En Mohamad Syazwan b Ramin

Jurutera Mekanikal J44

03- 91955454

mohdsyazwan@dbkl.gov.my

Pn Noraini binti Mohd Nor

Pegawai Penilaian W41

03- 91955457

noraininor@dbkl.gov.my

En Mohd Amri bin Abdul Ghafar

Akauntan W41

03- 91955459

mohdamri@dbkl.gov.my

Cik Hanani bt Ibrahim

Arkitek J44

03- 91955456

hanani@dbkl.gov.my

En Zainal b Kasimin

Peg.Kesihatan PersekitaranU44

03- 91955455

zainalkasimin@dbkl.gov.my

Pn Zulaidatul Jasni bt Mohamad

Pen. Peg. Tek. Maklumat F29

03- 91955460

zulaidatul@dbkl.gov.my

En.Mohammad Kamil b Mohammad Khalil

Peg. Tadbir N41

03- 91955513

TKT 7

mohammadkamil@dbkl.gov.my

En.Mohd Alfinas b Mohd Karim

Pen.Peg.Tadbir N32

03- 91955514

mohdalfinas@dbkl.gov.my

PONDOK PENGAWAL KESELAMATAN

03- 91955403

PAGAR MASUK